Technische vragen over de Bijdrageregeling versterking biodiversiteit en versnelling energiebesparing Noord-Brabant
Indiendatum: 7 feb. 2025
De themabijeenkomst Bijdrageregeling versterking biodiversiteit en versnelling energiebesparing Noord-Brabant, heeft bij ons nog geleid tot de volgende technische vragen.
1. Er kunnen zich te allen tijde, nieuwe soorten in een gebied vestigen na het opstellen van een Soortenmanagementplan. Hoe kan worden voorkomen dat een nieuwe beschermde soort, over het hoofd wordt gezien omdat die niet in een vastgesteld Soortenmanagementplan terugkomt?
2. Welke mogelijkheden zijn er dan nog om een soort wél op te nemen?
3. De Soortenmanagementplannen worden opgesteld door ecologische adviesbureaus. Welke adviesbureaus zijn, of worden, dit?
4. Hoe worden omwonenden op de hoogte gebracht van het bestaan van een Soortenmanagementplan in hun omgeving?
Interessant voor jou
Technische vragen over de aankomende aanbesteding van de catering voor het bedrijfsrestaurant in het provinciehuis
Lees verderVragen over het geitenmoratorium en het onderzoeksrapport “Veehouderij en gezondheid omwonenden (VGO-III)”
Lees verder